O certyfikacie

Certyfikat10nowy.jpg (1.83 MB)Certyfikat firmy Godny-Polecenia.pl jest wyróżnieniem dla przedsiębiorstwa świadczącego usługi na najwyższym poziomie i spełniającym wymogi zawarte w procesie weryfikacji firmy. Weryfikacja polega na badaniu firmy przez zewnętrzny podmiot zgodnie z wytycznymi projektu. Projekt został zainicjowany po zaobserwowaniu wyraźnej zmiany modelu biznesu jak również zachowań i reakcji konsumentów. W dzisiejszych czasach większość klientów szuka opinii na temat danej firmy w internecie, więc dobry wizerunek firmy w internecie jest tak samo ważny jak dobrze wykonana usługa.   

Korzyści z Certyfikatu:

  • Wzbudza zaufanie wśród klientów 
  • Poprawia wizerunku firmy w skali krajowej
  • Wyróżnia firmę na tle konkurencji  
  • Zachęca klientów do wyboru naszej firmy
  • Posiadanie e-wizytówki w internecie 

 

Fraza godny polecenia jest jedną z najczęściej wyszukiwanych przez internautów jeżeli szukają firmy lub usługi do wykonania. Branże, którym świadczymy nasze usługi nie zostały wybrane przypadkowo to właśnie ich szukają potencjalni klienci po wpisaniu frazy godny polecenia w przeglądarce.

 

Dzięki nam docierasz do tysięcy internautów, którzy każdego dnia poszukują dobrze wykonanych usług w sieci. Przedstawiasz potencjalnym klientom swoją firmę w przejrzystej oraz łatwo wyszukiwanej formie, dzięki temu zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy w internecie.