Pastelove Pola to niezwykły obiekt w Świętochowie, który zachwyca starannie utrzymanym ogrodem i imponującą, wysoką salą weselną. To wymarzone miejsce na ślub i wesele, gdzie każdy detal jest dopracowany z najwyższą starannością. Goście chwalą przepyszne jedzenie, eleganckie wnętrza oraz niezawodną i serdeczną obsługę, która zapewnia komfort i spokojną atmosferę w tym szczególnym dniu. Apartament nowożeńców i malowniczy ogród stanowią idealne tło dla wyjątkowych zdjęć ślubnych. Jeśli marzysz o pięknym i profesjonalnie zorganizowanym przyjęciu weselnym, Pastelove Pola to miejsce, które warto wybrać.
Sylwia
2 tygodnie temuRazem z moim mężem Pastelove Pola odwiedzaliśmy jeszcze gdy nie planowaliśmy ślubu. Byliśmy prawdopodobnie na każdych dniach otwartych, które organizowali. Śledziliśmy ich rozwój i gdy podjęliśmy decyzję o ślubie byli naszym pierwszym wyborem. Przepiękna sala, dopracowana w każdym detalu, ogromne możliwości dekoratorskie, przepiękny teren dookoła i wyśmienite jedzenie. Teraz gdy jesteśmy już "po wszystkim" chcemy powiedzieć, że nie zawiedliśmy się. Polecamy współpracę z właścicielami Panią Anetą i Panem Tomaszem, ale nie zapominamy także o cichych bohaterach Panu Heńku i Angelice oraz pozostałych osobach, które codziennie wkładają swoje serce w tworzenie Pastelovych Pól :) Zarówno My, jak i Nasi goście wypowiadają się w samych dobrych słowach o tym miejscu. Serdecznie polecamy organizację wesela oraz ślubu plenerowego wszystkim, którzy stoją przed wyborem lokalizacji na swój wielki dzień! Dziękujemy Bardzo Sylwia i Mateusz :)
Kasia Jałocha
3 miesiące temuZ całego serca polecamy Pastelove Pola! ❤️ Sala jest przepiękna i stworzyła idealną oprawę dla naszego wesela.Właściciele są przesympatyczni, bardzo pomocni i profesjonalni. Od początku mogliśmy liczyć na ich wsparcie i rady, dzięki czemu wszystko było świetnie zorganizowane. Czuliśmy się naprawdę zaopiekowani.Na ogromne wyróżnienie zasługuje też jedzenie - było przepyszne! Do tego stopnia, że jeszcze kilka miesięcy po weselu nasi goście wspominali, jak było dobre.Jeśli ktoś szuka pięknej sali z fantastyczną organizacją i cudowną atmosferą, to Pastelove Pola będzie idealnym wyborem 🥰
Jagoda Jakubczak
9 miesięcy temu08.09.2025 odbyło się w Pastelovych Polach nasze wymarzone wesele. Była to pierwsza i jedyna sala weselna, którą oglądaliśmy i absolutnie nie żałujemy swojego wyboru. Ogromne wrażenie na nas, a w dniu ślubu także na naszych gościach, zrobiła przepiękna, imponująco wysoka sala. Cała reszta obiektu także zasługuje na pochwałę, apartament nowożeńców jest wprost idealnym miejscem na sesję z przygotowań ślubnych, a ogromny i bardzo zadbany ogród stał się wspaniałym tłem naszej sesji ślubnej. Nie można również nie wspomnieć o jedzeniu - było przepyszne, jedyne na co goście narzekali to na to, że nie są w stanie zjeść go jeszcze więcej, bo są już tak przejedzeni. :D Serdecznie polecam i mam ogromną nadzieję, że będziemy mieli okazję odwiedzić jeszcze kiedyś Pastelove Pola tym razem jako goście weselni.
Aneta Górska
2 miesiące temuNasze wesele w dniu 31.12.2026 było absolutnie perfekcyjne! ✨ Od samego początku wszystko było dopięte na ostatni guzik – organizacja, wystrój, obsługa i jedzenie stały na najwyższym poziomie.Obsługa była niezwykle profesjonalna, pomocna i zawsze uśmiechnięta, dzięki czemu czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Goście byli zachwyceni zarówno pięknym wnętrzem, jak i pysznym jedzeniem, które znikało z talerzy w mgnieniu oka.To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu i z całego serca polecamy to miejsce każdej parze młodej. Jeśli marzycie o weselu bez stresu i na najwyższym poziomie – lepiej trafić nie mogliście! 💖
Renata Dziewońska
6 miesięcy temuPastelowe Pola to coś więcej niż doskonała przestrzeń do zabawy. To smak i profesjonalizm w projektowaniu miejsca. Bajeczny klimat wnętrza zaraz zobaczycie na zdjęciach. Kilka dni temu byłam na ślubie i weselu. To jest wydarzenie. Gdy jest dobrze przygotowane, goście czują się świetnie. Oświetlenie doskonałe, akustyka również. Sala wysoka w doskonałą wymianą powietrza. Jedzenie znakomite! Przystawki pyszne, zupa gorąca i sycąca (było już zimno na dworze), drugie danie orginalne i w sam raz, deser długo jadłam bo był z lodami i rozplywał się w ustach! Naprawdę byłam bardzo ujęta fachową obsługą niemalże 100 gości!Polecam, jak najbardziej. Powiem więcej... przyjedźcie tutaj kiedyś aby poczuć się wyjątkowo! Myślę, że o każdej porze roku