Warsaw Dental Academy – Implantologia | Periodontologia | Stomatologia Estetyczna to renomowana klinika w Warszawie, która zdobyła zaufanie wielu pacjentów dzięki wyjątkowej jakości usług i trosce o każdy szczegół leczenia. To miejsce, gdzie można liczyć na kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów takich jak dr Żukowska czy dr Magdalena Umiastowska. Pacjenci doceniają nie tylko doskonałe efekty leczenia, ale także życzliwość i empatię całego zespołu, który dba o komfort i spokój podczas każdej wizyty. Liczne pozytywne doświadczenia sprawiają, że Warsaw Dental Academy to miejsce, które warto polecić każdemu, kto szuka fachowej pomocy w zakresie implantologii, periodontologii i stomatologii estetycznej w stolicy.
Marta Luty-Michalak
miesiąc temuMieliśmy z mężem dużo szczęścia, że trafiliśmy do Warsaw Dental Academy. Od wielu lat cała moja rodzina leczyła się u jednego lekarza. Tak już mamy, że jak lekarz wzbudzi nasze zaufanie to zostajemy z nim niemal na zawsze. Natomiast od pewnego czasu niepokoiły nas koszty leczenia i brak odpowiedniej komunikacji z lekarzem. Przykładem jest mój mąż, który umówił się na leczenie zęba, a lekarz zabrał się za jego wyrywanie bez pytania. Mąż zorientował sie w ostatniej chwili!!! Ale przysłowiowym gwoździem do trumny byla resekcja mojego zęba. Podana cena (orientacyjna, bo lekarz przed zabiegiem nie potrafił jej dokladnie oszacować) zwaliła mnie z nóg. Do tego usłyszałam, że jest to tak skomplikowany zabieg, że nikt go nie wykona prawidłowo, oprócz oczywiście tego Pana doktora. Znalazłam Warsaw Dental Academy. I to był strzał w 10. Pani dr Magdalena Żukowska uspokoiła mnie i wyjaśniła jak wygląda zabieg krok po kroku. Wiedziałam, że komplikacje mogą się pojawić ale nie są tak częste jak mi powiedziano. Zaczęliśmy od antybiotyku i wyciszenia stanu zapalnego (czego nie zrobił poprzedni lekarz-wyszłam od niego z bólem bez żadnych leków). Przed zabiegiem znałam całkowity jego koszt. Został on wykonany przez dr Annę Karnowską i dr Magdalenę Żukowską. Szybko, sprawnie i bez bólu. Zero komplikacji, a przypadek byl trudniejszy niz zwykle ze względu na inne moje problemy zdrowotne. Do tego korzeń zęba stykal sie z zatoką. Podziwiam Panie doktor za profesjonalizm, opanowanie i podejście do panikującego pacjenta. Cena w porównaniu z poprzednim lekarzem o wiele niższa. Potem dr Monika Rokicka wyleczyła mi jeszcze dwa zęby. Wyleczyła też ząb męża, którego o mało nie stracił u poprzedniego lekarza. Nikt nas nie namawiał i nie naciągał na dodatkowe zabiegi, co zdarzało sie u poprzedniego lekarza. Klinika posiada w pełni wyposażone, w nowoczesny sprzęt, gabinety. Na miejscu wykonywany jest rentgen, rezonans itp. Jest to bardzo ważne, ponieważ w trudnych przypadkach nie trzeba biegać i szukać miejsca, gdzie można to zrobić, co wydłuża proces leczenia. Ceny jak na Warszawę bardzo atrakcyjne i przystępne. Personel życzliwy, empatyczny i zawsze uśmiechnięty. Jeśli ktoś się boi, zostanie uspokojony i portaktowany życzliwie. Podsumowując polecam z całego serca. Moja cała rodzina na pewno zostaje z Warsaw Dental Academy!!!
Beata Ksel
6 miesięcy temuProfesjonalizm, uwaga skupiona na pacjencie, znakomity zespół lekarzy i techników- tym było dla mnie leczenie w Warsaw Dental Academy. Przez większość życia zmagałam się z problemami ortodontycznymi, które spowodowały duże zniszczenie zębów. W wielu miejscach i w wielu krajach szukałam pomocy. Wszędzie jednak proponowano mi skomplikowany i drastyczny zabieg operacyjny. Przez przypadek trafiłam do dr. Dąbrowskiego i całego zespołu WDA. Pod jego opieką i kierownictwem uratowano moje zęby i przywrócono mi zdrowy uśmiech. Jakość mojego życia uległa ogromnej poprawie. Skończyły się bóle głowy, problemy z bezdechem. Jestem rano wypoczęta i wyspana. Cały proces leczenia został opracowany i przeprowadzony dzięki zespołowi znakomitych lekarzy z WDA. Na wielką uwagę zasługuje tu również Opiekun Pacjenta Pan Daniel, który zaplanował i koordynował wszystkie wizyty. Dr. Dębiński to wyjątkowy specjalista, z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i ciepłym podejściem do pacjenta. Z ogromną cierpliwością i starannością przeprowadził cały proces leczenia. Dużo uwagi skierował, by informować mnie o każdym kolejnym kroku i o postępach w leczeniu. Wielkie podziękowania dla Dr.Żukowskiej za bezbolesne i super skuteczne leczenie! Warsaw Dental Academy ma jeszcze jeden wielki atut: bardzo nowoczesny sprzęt medyczny na światowym poziomie. Chciałabym jeszcze dodać podziękowania dla techników, protetyków i całego zespołu pomocniczego. Warsaw Dental Academy to wspaniały zespół specjalistów!
Ludmyla Balicka
3 tygodnie temuBardzo polecam tę klinikę! Profesjonalne podejście, miła atmosfera i świetna organizacja wizyt. Szczególne podziękowania dla ortodontki dr. Justyny — wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwa i zaangażowana. Leczenie nakładkami przebiega komfortowo, a efekty są widoczne szybciej, niż się spodziewałam. Czuć, że pacjent jest tutaj naprawdę ważny :)
Małgorzata Marciniak
5 miesięcy temuZa mną trzy wizyty w tym gabinecie stomatologicznym i każda z nich utwierdziła mnie w przekonaniu, że trafiłam w bardzo dobre ręce. Od pierwszej konsultacji czułam pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Wszystkie etapy leczenia były jasno wyjaśnione, co dało mi poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Podczas zabiegu wszczepienia trzech implantów, mimo ogromnego stresu przed wizytą, nie odczuwałam bólu, a całość przebiegła sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Zdjęcie szwów odbyło się szybko i bezproblemowo. Na każdym etapie czułam troskę, cierpliwość i pełne zaangażowanie pani doktor. Z pełnym zaufaniem kontynuuję leczenie. Przede mną jeszcze zabieg sinus lift oraz wszczepienie kolejnych implantów. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet każdemu, kto obawia się leczenia stomatologicznego, a oczekuje najwyższej jakości opieki.
Marcin Sadowski
2 miesiące temuPrzyszedłem z zębami w bardzo słabym stanie, główną blokadą był wstyd. W tej chwili jestem w trakcie leczenia i to była moja najlepsza decyzja przez ostatnie 10lat. Jestem bardzo zadowolony z opieki jaką zostałem objęty i polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia. W tej chwili tylko szkoda że na tę chwilę mam wyleczone wszystkie kanałowe u Pani Magdaleny Umiastowskiej bo polubiłem wizyty i borowanieW dzieciństwie po wyrywaniu zęba miałem traumę, a teraz przy tej technice jest to zupełnie bezbolesne.Polecam :)