DentaPlus+ Klinika Stomatologii Turek to miejsce, które zasługuje na uwagę każdego, kto szuka fachowej i bezstresowej opieki stomatologicznej w Turku. Klinika słynie z profesjonalizmu oraz przyjaznej atmosfery, dzięki czemu nawet najbardziej obawiający się pacjenci mogą czuć się swobodnie. Szczególnie polecani są tu specjaliści tacy jak doktor Mariusz Proniak, który wykonuje zabiegi szybko, skutecznie i bez bólu, a także z humorem, co dodatkowo rozluźnia atmosferę. Pacjenci doceniają także fachową opiekę oraz kompleksowe podejście całego zespołu, co przekłada się na doskonałe efekty leczenia implantologicznego i innych procedur stomatologicznych. DentaPlus+ to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług, które sprawiają, że powrót do zdrowego i pięknego uśmiechu staje się przyjemnością.
Patryk Trocha
miesiąc temuUsunięcie ósemki przebiegło szybko i całkowicie bezboleśnie. A pan dr. Proniak wykazał się bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie wyjaśnił i zadbał o komfort podczas zabiegu. Duże podziękowania również dla asystentki za pomoc i miłą atmosferę. Zdecydowanie polecam!
Николай Д
2 tygodnie temuDzisiaj o godz. 17:43 otrzymałem telefon z kliniki z informacją, że w przypadku braku usunięcia recenzji klinika rozważy podjęcie działań prawnych. Opisuję własne doświadczenie związane z zabiegiem usunięcia zębów w tej klinice. Z tego powodu nie polecam tej kliniki.
Dawid Kośla
miesiąc temuPełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a sam zabieg przebiegł bezboleśnie. Zdecydowanie polecam.
Anna Chrzanowska
6 miesięcy temuPolecam wszystkim to miejsce . W moim odczuciu Klinika Denta Plus+ zasługuje na zdecydowanie więcej plusów . Największy plus+ dla Pana doktora Mariusza Proniaka . To właściwa osoba na właściwym miejscu, pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta oraz spokój , opanowanie i doza humoru ,która sprawia ,że człowiek zapomina ,że siedzi na fotelu. Kolejny też spory plus dla Pań asystentek i kolejny dla Pań w recepcji . Nigdzie dotąd nie czułam się tak komfortowo jak w Klinice Denta +.Jak dla mnie to Denta+++++. Polecam!!!! . Jestem bardzo zadowolona
Mikołaj 1980 K.
3 miesiące temuByłem w klinice Denta plus po raz pierwszy i nie zawiodłem się.Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Mariusz Proniak