Adam Szulc Barber na Osiedlu Stare Żegrze to miejsce, gdzie męskie strzyżenie nie jest „na szybko”, tylko z pomysłem, spokojem i pełnym skupieniem na detalu. Od wejścia czuć tu dobrą energię i profesjonalne podejście – wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a atmosfera sprzyja temu, żeby naprawdę odpocząć i wyjść z fryzurą dopracowaną w każdym calu.
Jeśli zależy Ci na tym, by barber najpierw dokładnie wysłuchał, a dopiero potem zaproponował najlepsze rozwiązanie, jesteś w dobrym adresie. Klienci często podkreślają, że oczekiwania są tu traktowane serio: jest rozmowa, jest doradztwo i jest precyzja, którą widać w efekcie końcowym. Strzyżenie odbywa się bez pośpiechu, w komfortowych warunkach, a całość prowadzi ktoś, kto ewidentnie ma doświadczenie i pasję do rzemiosła. To podejście sprawia, że fryzura wychodzi dokładnie tak, jak ma wyjść – a czasem nawet lepiej.
Dużym wyróżnikiem tego miejsca jest też zgrany zespół i „rodzinny” klimat. Wiele osób zwraca uwagę na świetną obsługę oraz to, że po prostu chce się wracać – nie tylko po kolejne cięcie, ale też po tę atmosferę. Jeśli szukasz sprawdzonego adresu na strzyżenie męskie i dopracowanie stylu w dzielnicy Poznań, ten salon zdecydowanie warto mieć na radarze.
Umów się, wpadnij i zobacz, jak wygląda profesjonalny barber w praktyce – z uważnością, detalem i klimatem, który robi różnicę.
Krzysztof Hauke
tydzień temuNo powiem że przyznam aż stanąłem i przez pół godziny się wpatrywałem z zachwytu przez szklane szyby, a Pan Szulc zamiast mnie wyganiać to zaproponował kawy czy herbaty, od razu jest zatem umówiona wizyta ;) . (Po pierwszej wizycie): -Pani ładnie zdiagnozowała jak idą włosy -ładnie obcięty tył żyletką -włosy przestały się giwać z tyłu I przy kasie nic nie miałem innego do powiedzenia niż miłym ,,ale, ale’’ ponieważ zawiesił się hahahah :), (Po dniu): Proszę Pana Adam Szulc senior uczennica zasługuje na pochwałę ponieważ po weryfikacji klasyczny rytuał miarą krawiecką po zmierzeniu stwierdzam że skoro tak równo porozkładane obok siebie włosy od korzenia nasady po końcówki to najwyraźniej musiała mieć 6 z Matematyki w szkole, Fryzura bardzo dobrze trzymała była wykonana koło godziny 11:50 i aż było mi jej szkoda zmyć z nostalgii o około godzinie 23:30/00:10 (Po dniu): włosy w trakcie pierwszej stylizacji były bardziej posłuszne, lecz Pani miała racje jedno to jest fryzura drugie to jest sposób stylizacji, przestało mi się coś giwać z tyłu przez co jest lżej było warto skorzystać z usługi
Szym Ek
3 miesiące temuJestem bardzo zadowolony z wizyty u barbera. Od samego wejścia czuć profesjonalne podejście i świetną atmosferę. Barber dokładnie wysłuchał moich oczekiwań, doradził najlepsze rozwiązanie i zadbał o każdy detal podczas strzyżenia. Widać doświadczenie, precyzję i pasję do tego, co robi. Fryzura wyszła dokładnie tak, jak chciałem a nawet lepiej. Dodatkowo wszystko odbywało się bez pośpiechu, w komfortowych warunkach. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę na kolejną wizytę!
Andrzej Matuszkiewicz
8 miesięcy temuMega super profesjonalny salon barberski, uwielbiam klimat w tym salonie. Świetna obsługa, bardzo profesjonalna !
Rafał R
3 miesiące temuPolecam to miejsce za atmosferę profesjonalne podejście oraz za klimat jaki tam panuje .
Michał Radajewski
8 miesięcy temuDramat, miałem piękną gęstą brodę przyszedłem do p. Adama a on pomimo tego, że powiedziałem mu dokładnie jak chce mieć ją obciętą, wziął i ściął ją zostawiając mi na twarzy niewiadomo co. Uważajcie PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ!!! Miało być mistrzostwo jest krzywo, nie dokładnie !!!