Auto Estetyka Kraków Auto Detailing, Folie PPF, Ceramika to miejsce, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem w sercu Krakowa. To renomowane studio oferuje kompleksowe usługi pielęgnacji samochodów, w tym detailingu samochodowego, oklejania folią PPF oraz powłok ceramicznych. Klienci doceniają ich niezwykłą dbałość o każdy detal – od perfekcyjnego mycia, przez impregnację tapicerki, aż po zabezpieczenie lakieru. W efekcie samochody wyglądają jak nowe, a lakier lśni wyjątkowym blaskiem.
Atmosfera panująca w Auto Estetyka jest na luzie, lecz z zachowaniem najwyższej jakości usług. Pasja i doświadczenie zespołu sprawiają, że każdy klient czuje się obsłużony indywidualnie i profesjonalnie. Wielu chwali fachowe doradztwo oraz podejście do trudnych zadań, takich jak oklejanie folią w wymagających miejscach, co dowodzi ich kompetencji i zaangażowania.
To miejsce polecane wszystkim kierowcom, którzy chcą zadbać o swoje auto na najwyższym poziomie i cenią sobie profesjonalną obsługę w Krakowie. Auto Estetyka to gwarancja satysfakcji i piękna każdego pojazdu.
Łukasz Saska
3 miesiące temuŚwietna robota, Oddałem auto na korektę jednoetapową, powłoka kwarcowa, ppf na lampy Przy okazji zapytałem czy zamocowali by mi lotkę na klapę bagażnika Jak widać - zamocowali i jeszcze dostałem trochę lepszą korektę lakieru. Mega dobra robota, kontakt i uzgadnianie wszystkiego na każdym etapie.Polecam i będę wracać
Frank Castle
2 miesiące temuOddalem w ręce swoje autko sprowadzone zmęczone kalifornijskim słońcem, lakier wymagał mocnej korekty, zwłaszcza że to czarny lakier. Powiem tak. Pełen profesjonalizm ! Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Lakier doprowadzony do perfekcji. Polecam !!!!!
Paulina Obrzut
3 miesiące temuOddałam samochód na 1 etapową korektę lakieru z powłoką elastomer. W cenie zrobili, tam gdzie było trzeba, mocniejszą prawie dwuetapową. Auto wygląda przepięknie! Cytując znajomego "Polerke trzymać w ten sposób to trzeba mieć doświadczenie". 2 wgniotki wyciągnięte na miejscu, nie ma śladu po nich. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!
Arkadiusz Drzyżdżyk
9 miesięcy temuBardzo polecam - kontakt, jakość i cena na najwyższym poziomie. Byłem na usłudze oklejania folią - w moim przypadku trudnych do zrobienia ramek okien. Maciek i Piotrek są pasjonatami i profesjonalistami - zawsze dobrze doradzą. Będę do nich wracał na korektę lakieru i polecał znajomym. Jeszcze raz dziękuję za pomoc Panowie.
Dawid Podgórny
2 tygodnie temuŚwietna jakość zrealizowanego czyszczenia środka oraz impregnacji skór, cena dokładnie taka jak umówiona wcześniej, a przede wszystkim, na prawdę fajni ludzie. Polecam.