CARLOVERS AutoSpa & Detailing, mieszczący się przy ulicy św. Jana Nepomucena, to wyjątkowe miejsce dla pasjonatów perfekcyjnej pielęgnacji samochodów. To profesjonalne car wash i detailing, gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie, a usługi realizowane są z najwyższą starannością. Dzięki korekcie lakieru, aplikacji wosków premium oraz ochronie folią PPF, auta odzyskują blask i wyglądają jak nowe.
Klienci doceniają nie tylko jakość wykonania, ale także miłą obsługę i fachowe doradztwo. CARLOVERS to miejsce dla tych, którzy oczekują od swojego pojazdu doskonałości i chcą inwestować w trwałe zabezpieczenia. To studio, gdzie pasja do motoryzacji łączy się z precyzją i szacunkiem do każdego detalu, co sprawia, że warto tu wracać.
Axleis
rok temuMiałam przyjemność skorzystać z usługi jednoetapowej korekty lakieru oraz nałożenia wosku klasy premium. Myślę, że po raz pierwszy mogę śmiało stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona i nie mam do czego się przyczepić mimo iż jestem osobą bardzo wymagającą. Sama świadczę usługi, które wykonuję na 100 % i tego też oczekuję od innych usługodawców. Panowie wykonali pracę na najwyższym poziomie – lakier wygląda jak nowy, a samochód nabrał blasku. Profesjonalne podejście, dbałość o każdy detal i miła obsługa sprawiły, że na pewno wrócę tutaj w przyszłości. Serdecznie polecam wszystkim, którzy stronią od bylejakości i nie chcą wyrzucić swoich pieniędzy w błoto.
Stah Bastard
rok temu3 pacjentów których nie oddałbym nigdy w inne miejsce:1. E36 325 pełna korekta lakieru, ceramika, detalcare, naprawianie błędów przeszłości 2. V klasa pranie plus detailing wnętrza plus naprawianie błędów przeszłości:D 3. GSX-R 1000 K1 pełna korekta lakieru, full body PPF i wymysły fanatyka ;))Profesjonalizm, zrozumienie, szacunek, pasja, najwyzsza jakosc, jednym słowem CARLOVERS
Jerry Very
4 lata temuekipa wymiata . niewidzialna wycieraczka - rewelacja. odbierałem nowe auto pół roku wcześniej z salonu ...ale po wizycie w Carlovers myślałem że oddali mi auto po tuningu Brabusa . pełna profeska i najwyższa jakość. Poza tym mają benzynę we krwi albo zamiast! Polecam !!!!
Sebastian Świeboda
2 lata temuDając auto do odświeżenia przed sprzedażą nie miałem wielkich oczekiwań bo wiedziałem w jakim jest stanie wizualnym. Odbierając auto byłem w szoku, wyglądało jak z salonu, odczyszczone alufelgi, światła, lakier jak nowy, w środku można jeść z podłogi. Auto od razu zyskało na wartości. Polecam z czystym sumieniem i dodatkowo bardzo miła obsługa. Na pewno w przyszłości będę korzystał z usług tej firmy.
Nrk Oi
rok temuPełen profesjonalizm, myślałem ,że mam czyste auto, chłopaki pokazali mi ,że mycie auta na myjni bezdotykowej daje niewiele. Po porządnym umyciu ręcznym całego auta i wielu innych zabiegach auto odzyskało blask. Już byłem bardzo zadowolony z efektów, ale dopiero po nałożeniu powłoki ceramicznej okazało się ,że auto może wyglądać jak nowe a do tego odpowiednio zabezpieczone. Do tego czyszczenie całego wnętrza jak i aplikacja niewidzialnej wycieraczki, dopieściły całość! Polecam!!!