Centrum Nowoczesnej Stomatologii przy ulicy Zgierskiej 31/33 w Łodzi to miejsce, gdzie pacjenci doceniają nie tylko najwyższy poziom fachowości, ale także wyjątkowe podejście do komfortu i bezpieczeństwa. Zabiegi implantologiczne wykonywane są z precyzją i pełnym profesjonalizmem, a każdy etap leczenia jest starannie omawiany, co buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Szczególne uznanie zyskuje zespół na czele z dr Kamilem Zdebskim, który łączy specjalistyczną wiedzę z empatią, co przekłada się na znakomite efekty i komfort pacjentów. Warto również podkreślić, że recepcja słynie z uprzejmości i pomocnego podejścia, co sprawia, że cała wizyta przebiega sprawnie i bezstresowo. Centrum Nowoczesnej Stomatologii to gwarancja czystości, nowoczesnych metod leczenia oraz indywidualnego podejścia w sercu Łodzi.
A. K.
5 miesięcy temuByłem w tej klinice 23 stycznia 2026 z zapaleniem zęba. Po zapoznaniu się z moją sytuacją (przyniosłem własne KT), postanowiłem zrezygnować z leczenia - co jest moim prawem jako pacjenta.W odpowiedzi personel zażądał zapłaty 200 zł za "konsultację", mimo że nie wykonano żadnego badania ani procedury - tylko obejrzano mój własny wynik KT na ekranie.Gdy próbowałem opuścić placówkę, trzech pracowników eskortowało mnie do terminala i kontrolowało płatność. Usłyszałem groźbę wezwania policji.Dodatkowo, tłumaczka (posługuję się ros/ukr) tłumaczyła selektywnie. W pewnym momencie lekarz powiedział po polsku "już godzinę go konsultujemy" - byłem tam kilka minut.Złożyłem oficjalną skargę do Rzecznika Praw Pacjenta. Mam potwierdzenie płatności w banku.Nie polecam tej placówki. Jako pacjent czułem się zastraszony i oszukany.
Flora Flowers
3 tygodnie temuOstrzenie! Jesli placisz zagraniczna karta ta instytucja pobrala mi $7 extra z mojej karty kredytowej od Kwoty mojego rachunku!. Terminal pytal czy place w pln czy dolarach ;pomimo ze nacisnelam zlotowki przelicznik byl najnizszy jaki kolwiek otrzymalam bedac w Polsce. Bylam tam kilka razy ale to byl moj OSTATNI raz.
Liliana
2 miesiące temuChodzę do doktora Jędrzeja już od kilku miesięcy i mam założony aparat ortodontyczny — efekty są naprawdę widoczne. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, często odpowiada na pytania, zanim zdążę je zadać, dzięki czemu czuję się spokojna i dobrze poinformowana.Dużym plusem jest też świetna organizacja — bez problemu można szybko umówić wizytę, nawet w nagłych sytuacjach, takich jak odpadający zamek. Miałam również usuwany ząb mleczny — zabieg był całkowicie bezbolesny i przeprowadzony bardzo profesjonalnie.Dodatkowo w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, a podejście do pacjenta jest naprawdę na wysokim poziomie. Widać duże doświadczenie i zaangażowanie doktora. Z czystym sumieniem polecam każdemu!
Joanna Pasiak
7 miesięcy temuAbsolutne 0 jesli bylaby taka mozliwosc. Skontaktowałam sie z klinika na koniec wrzesnia, wysłałam zdjecie rtg (łacznie 7 rozmow tel i 4 maile miedzy wrzesniem a 10listopada) Otrzymalam wielokrotnie potwierdzenie, ze lekarz widzial zdjecie, zna przypadek, wszystko zostalo z nim omowione, otrzymalam dokładna wycene przez telefon. 10listopada otrzymałam telefon z kliniki z pytaniem "Po co ja w ogole przyjezdzam na wizyte bo lekarz chciałby wiedziec, zeby sie przygotowac". Gdy zapytalam osobe, ktora do mnie zadzwoniła czy jest poważna, usłyszalam "bo mi koleżanka nic nie przekazała i nie wiem"... Rozmowa na poziomie klasy podstawowej, zero profesjonalnego podejscia do pacjenta, zero doswiadczenia, nie poszanowanie czasu pacjenta i jego problemu. Pomine, ze specjalnie kupiłam bilet lotniczy by na ta wizyte przyleciec do kraju. 2 dni przed wizytą otrzymuje maila z zupełnie innymi cenami. Ceny praktycznie podwojone... Totalny brak odpowiedzialności. Moge tylko sobie wyobrazic co w tej klinice sie dzieje..dezorganizacja, brak komunikacji i szacunku. Na szczęście znalazłam dobrego dentyste z polecenia a moja noga nie stanełaby w tej klinice. Doświadczenie i wiek zarowno dentysty jak i osob pracujących w klinice są jednak podstawą przy wyborze implantu. Ta pseudo klinika w ktorej nikt nie wie co sie dzieje a na koniec ktos probuje wydoic cie z pieniedzy, idealnie obrazuje priorytety własciciela. Jest wielu rzetelnych dentystów w Łodzi - wybierajcie z głowa a to miejsce omijajcie szerokim łukiem.
Karolina Zuchora
miesiąc temuBardzo polecam to miejsce, profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła i pomocna obsługa. Stosunek ceny do jakości zdecydowanie jest odpowiedny. Z kolejnymi problemami zębowymi, na pewno będę wracać w to miejsce. Polecam ^^