Dom Przyjęć Queen w Gorzycach to przestronne i pięknie urządzone miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających par. Wnętrza są nie tylko eleganckie, ale także praktyczne – dostępna bawialnia dla dzieci pozwala na spokojny przebieg uroczystości. Goście chwalą wyborne jedzenie serwowane w elegancki sposób oraz niezwykle przyjazną i profesjonalną obsługę, która dba o każdy szczegół wydarzenia. Położenie w ustronnym miejscu gwarantuje komfort i kameralną atmosferę, a pokoje dla gości na piętrze to dodatkowy atut tego wyjątkowego miejsca. To doskonały wybór na wymarzone wesele w powiecie wodzisławskim.
Żaneta Prusowska
tydzień temuMieliśmy przyjemność organizować nasze wesele na 120 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni z całej współpracy. Wszystko było doskonale przygotowane i dopracowane w najmniejszych szczegółach.Na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna obsługa kelnerska, która przez cały czas dbała o komfort gości i sprawny przebieg przyjęcia. Ogromnym atutem było również zaangażowanie Pani manager oraz właścicieli, którzy czuwali nad organizacją wesela od początku do końca, reagując na bieżąco na wszelkie potrzeby.Bardzo doceniamy indywidualne podejście do klienta, elastyczność oraz możliwość pełnej personalizacji menu. Współpraca z kucharzem i Pani manager była wzorowa – wykazywali się dużą inicjatywą, proponowali ciekawe rozwiązania i służyli pomocą na każdym etapie przygotowań.Dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery i organizację wesela na najwyższym poziomie. Z pełnym przekonaniem polecamy to miejsce wszystkim parom planującym swoje przyjęcie weselne.❤ Żaneta i Karol ❤
Karol Wacławiec
tydzień temuWesele na 120 osób zorganizowane wzorowo, byliśmy bardzo zadowoleni.Przygotowania przebiegały sprawnie kontakt bardzo dobry. Duży plus za możliwość personalizacji menu i dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta.Kontakt z Panią manager, właścicielami oraz kucharzem bardzo dobry, można było ustalić każdy szczegół. Czuwali również nad przebiegiem wesela.Polecamy z całego serca, pyszne jedzenia, piękna sala, profesjonalizm i zaangażowanie ♥️
Ilona g.
4 miesiące temuRewelacyjne miejsce do zorganizowania każdej imprezy. Wszystko dopięte na ostatni Guzik i dopilnowane. Bardzo miła obsługa która bystrym okiem pilnuje aby na stołach był porządek i niczego na nim nie brakowało. Sala piękna z dobrą akustyką, stoły pięknie przystrojone. Jedzenie przepyszne także brawo dla kucharzy. Poza tym super salka dla dzieci, piękne i czyste łazienki oraz piękny ogród (na którym można zamówić i postawić np dmuchańce dla dzieci albo zorganizować ślub plenerowy) Ja jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam to miejsce.
Ewelina Smaga
3 lata temuBardzo elegancki lokal. Przestronny, pięknie urządzony. Piękne wnętrze z bawialnią dla dzieci, którą widać gdy się bawiłam na głównej sali, przez co nie martwiłam się co robi moje dziecko - świetny pomysł. Piękne łazienki. Wszędzie czystko. Jedzenie bardzo dobre, podane w elegancki sposób. Na piętrze pokoje dla gości. Lokal jest w ustronnym miejscu, ogrodzony, z dala od głównej ulicy. Przemili właściciele oraz menagerka, która dba o każdy szczegół, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Polecam !!!!!!
Kwietniewska
4 miesiące temuObsługa w tym miejscu była rewelacyjna, kelnerzy reagują natychmiast na prośbę gości. Co do potraw- kuchnia jest rewelacyjna, już dawno nie jadłam tak dobrych potraw. Cały lokal jest bardzo czysty oraz sam wystrój robi wrażenie.