Fitness Club Graviton przy ul. Dworcowej to miejsce, które buduje formę nie tylko sprzętem, ale też klimatem. W Trzebini trudno nie docenić takiego połączenia: duża, dobrze zorganizowana przestrzeń do ćwiczeń i przyjazne podejście od samego wejścia. To klub, gdzie nawet przy większym ruchu łatwo znaleźć coś dla siebie, bo sprzętu jest dużo i jest różnorodny.
Wyróżnia się dbałość o porządek – czystość jest konsekwentnie podkreślana jako mocny punkt, a całość sprawia wrażenie zadbanej i dopilnowanej. Dzięki temu trening jest po prostu wygodny: możesz skupić się na planie, a nie na omijaniu problemów. Równie ważna jest obsługa – opisywana jako miła, uśmiechnięta i profesjonalna. To ten typ miejsca, w którym czujesz się mile widziany, niezależnie od poziomu i tego, czy wpadasz na szybki trening, czy spędzasz na sali dłuższą chwilę.
Graviton ma też coś, czego nie da się kupić samymi maszynami: dobrą energię. Atmosfera jest przyjazna, bez niepotrzebnego zadęcia, a ludzie są nastawieni życzliwie. Wiele osób zwraca uwagę, że „aż chce się wracać” – i to najlepsza rekomendacja dla klubu fitness. Jeśli cenisz kontakt z recepcją, która potrafi doradzić i ogarnąć sprawy sprawnie, tutaj to działa tak, jak powinno.
Jeżeli interesuje Cię siłownia z dużą przestrzenią, dobrym wyposażeniem i kulturą miejsca, Fitness Club Graviton to solidny wybór na regularne treningi – zarówno pod siłę, sylwetkę, jak i lepszą kondycję.
Si Cor
miesiąc temuSiłownia naprawdę spoko, przestrzeń odpowiednia, sprzęt daję radę, dziewczyny na recepcji super. Jeśli chodzi o łazienki to jest totalny dramat Woda raz leci raz nie leci, albo zimna albo gorąca. Brodzik ciągle zatkany, nie wszystkie kabiny są czynne, no i pleśń.. można grzybicy się nabawić. Własciciel upominany wielokrotnie od WIELU LAT, jak nie od początku istnienia siłowni nic z tym nie robi, najwyraźniej podchodzi do tego tak że zaoszczędzi na wodzie bo wielu ludzi wkurwiony** po prostu woli wykapać się w domu ale moim zdaniem takie podejście podkreślą tylko brak szacunku i profesjonalizmu. Może jak sanepid przyjdzie to coś się zmieni bo widzę opinie już od dluższego czasu wiszą i żadnej zmiany. . Pozdrawiam :)
Oliwia Kasperczyk
miesiąc temuOgolnie ok, mam pare uwag. Zainwestujcie w nowy sprzęt, bo na siłowni za 200 zl miesięcznie (widziałam taki karnet) jednak oczekuje się nowych sprzętów, a nie sprzed 10 lat, polowa ma kartkę serwis, a ja robiąc abdukcje wymaksowałam maszynę + 25 kg kolejne już nie weszło wiec aktualizacja sprzętu napewno, po drugie to macie bardzo duszno, byłam U was kilka razy i naprawdę jest okropnie duszno, zwłaszcza teraz jak się robi cieplej. Ćwiczący sa opryskliwi, nie każdy oczywiście ale bywają tacy co robią 10 seri na jednym, przejdą z cala torba na inna maszynę ale jak wejdziesz to spruta. Recepcjonistki są mile, tu nie mam złego słowa.
Wiktoria Adamczyk
6 miesięcy temuSiłownia, która ma potencjał... Jednak dobrze by było, żeby właściciel zadbał o większą czystość lokalu i naprawił szafki w szatni, aby mogły normalnie zamykać się na kłódkę. Niestety tutejsza społeczność nie ma w zwyczaju sprzątania po sobie co wieczorem przekłada się na szukaniu sprzętu przez długi czas czy braku miejsca aby rozłożyć mate wśród tych nieuporządkowanych przez ćwiczących.
Rafał Piotrowski
rok temuDuży plus za utrzymywanie czystości na siłowni, ogólnie siłownia jest bardzo duża, masa różnego sprzętu więc każdy znajdzie coś dla siebie nawet jak jest spory ruch. Plus także za miłą i uśmiechniętą obsługą. Polecam i pozdrawiam.
Patrycja Bejnarowicz
miesiąc temuSiłownia spoko całkiem czysto jeśli chodzi o obsługę jednak ciężary ławeczki itp to porażka (większość syfu robi 2/3 konkretnych trenerów) 3 bierznie nie działają od 2miesiecy to wypada naprawdę słabo